@mikeblu1 it doesn't make economical sense to purchase one. The K-cups are like $10-12 for a box of 8-10 cups.
07 Feb 15copy & paste+upvote-downvote@mikeblu1 it doesn't make economical sense to purchase one. The K-cups are like $10-12 for a box of 8-10 cups. π
β@_lexiemichelee: @MariaCabayubi you know how slow I am Maria. But it looks really goodβhah I know this. But thank youuu
14 Jan 13copy & paste+upvote-downvoteβ@_lexiemichelee: @MariaCabayubi you know how slow I am Maria. But it looks really goodππππβhah I know this. But thank youuu βΊπππ